Ann Gustafsson
Områdesansvarig
0470-70 17 87
070-569 19 16 
ann.gustafsson@vidingehem.se

HÄR FINNS VI

Arbetslag Rottne

Göran Petrusson
Fastighetsarbetare
070-569 11 84
goran.petrusson@vidingehem.se

Enzo Ricklon
Fastighetsarbetare
070-569 20 04

enzo.ricklon@vidingehem.se

Åke Barkéus
Gruppledare reparatörer
070-569 11 88
ake.barkeus@vidingehem.se

Patrik Magnusson
Fastighetsarbetare
070-569 12 78
patrik.magnusson@vidingehem.se

Dåpan Torgersen
Fastighetsarbetare

dapan.torgersen@vidingehem.se

Marcus Gustafsson
Fastighetsarbetare
070-569 12 03
marcus.gustafsson@vidingehem.se

Kjell Svensson
Fastighetsarbetare
070-569 11 65
kjell.svensson@vidingehem.se

Lena Blomgren
Fastighetsarbetare
070-569 05 70
lena.blomgren@vidingehem.se

Linnéa Gustafsson
Fastighetsarbetare
070-569 01 50
linnea.gustafsson@vidingehem.se

Ronny Petersson
Fastighetsarbetare
070-569 12 79

ronny.petersson@vidingehem.se

Hikmete Krasniqi
Fastighetsarbetare
070-569 19 06

hikmete.krasniqi@vidingehem.se

 

Tommy Lundén
Fastighetsarbetare
070-569 16 90
tommy.lunden@vidingehem.se

Det är vi som är Arbetslag Rottne. Vi utgår från Teknik- och förvaltningskontoret i Rottne och det är oss du möter om du bor i Bergunda, Gemla, Rottne, Sandsbro, Tolg, Åby, Öjaby eller Ör. 

Besöksadress: Jonsgårdsvägen 19.
Telefon: 0470-70 17 70 (
växel)

Vägbeskrivning ►

 

Jonatan Björklund
Fastighetsarbetare
070-569 40 04
jonatan.bjorklund@vidingehem.se

Joakim Hedman
Fastighetsarbetare
070-569 11 77
joakim.hedman@vidingehem.se